Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. księgowości i finansów

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale finansowym lub księgowym? Chcesz rozwijać swoje umiejętności rachunkowo-finansowe? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku gdzie inwestuje się w rozwój pracowników oraz w nowoczesne technologie? Zapraszamy!

    Nr ref.: /524/01/2019/AB/36197
    Kraków

    oferujemy

    • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale rachunkowym
    • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
    • międzynarodowe środowisko
    • elastyczne godziny pracy
    • dofinansowanie do posiłków
    • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
    • wynagrodzenie ok. 3500 brutto
    zadania
    • dokonywanie dziennych i miesięcznych zapisów księgowych w systemach ERP, zapewniając dokładne zamknięcie rachunków na koniec miesiąca
    • monitorowanie i przetwarzanie danych z transakcji
    • analiza danych rozliczeniowych
    • dokonywanie analizy wpływów i kosztów związanych z transakcjami kart paliwowych
    • usprawnianie procesów systemowych
    • utrzymywanie odpowiednich standardów i wytycznych dotyczących poszczególnych projektów
    • realizowanie zadań ad hoc i projektów przydzielonych przez przełożonego

    oczekujemy

    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
    • wykształcenia wyższego z zakresu finansów lub rachunkowości
    • ogólna znajomość głównych procesów księgowych
    • bardzo dobrej praktycznej znajomości programów Word, Excel i MS Outlook
    • doświadczenia w używaniu dużego systemu ERP (np. SAP)
    • umiejętności analitycznych i skupienia na rozwiązaniu problemu
    • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
    • samodzielności i odpowiedzialności
    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • dostępności w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47