Oferta pracy

Accounting Leader

UPC Polska

UPC Polska

aleja "Solidarności" 171

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja procesu systematycznego raportowania do Grupy Kapitałowej

  • wdrażanie nowych standardów i dopasowanie procesów do nowych regulacji wraz z analizą ich wpływu na działalność operacyjną

  • sporządzanie prognoz przepływów finansowych, analiza odchyleń

  • optymalizacja pozycji cash – flow, badanie trendów

  • przygotowywanie prezentacji dla wewnętrznych odbiorców

  • współpraca z audytorami w zakresie monitorowanie procesów finansowych

  • rozwijanie i wspieranie podległego zespołu

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w księgowości, rachunkowości, raportowaniu, analizach i swobodnie poruszasz się w tych obszarach

  • umiesz i lubisz pracować z danymi finansowymi, wyciągać wnioski, szukać rozwiązań

  • dobrze rozumiesz procesy biznesowe i chętnie je optymalizujesz

  • masz wiedzę z zakresu standardów rachunkowości, US GAAP, IFRS

  • dobrze komunikujesz się ze współpracownikami i klientami wewnętrznymi

  • otwarcie się komunikujesz, dzielisz wiedzą i czerpiesz z pracy innych osób, chcesz się stale rozwijać

  • masz pierwsze doświadczenia w zarządzaniu zespołem (mile widziane) i masz świadomość jak istotna jest rola managera

  • masz rozwinięte umiejętności analityczne, perfekcyjnie znasz MS Office, w szczególności MS Excel

  • płynnie komunikujesz się w j. angielskim

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji w branży technologicznej

  • ambitną rolę w doświadczonym zespole ekspertów

  • pracę w międzynarodowym środowisku w Grupie o globalnym zasięgu

  • dużą samodzielność w zakresie przydzielonego obszaru

  • wsparcie w rozwoju kompetencji managerskich ze strony przełożonego i HR Biznes Partnera

  • bonus roczny oraz atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych (m. in. pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie, pakiet kulturalno-rozrywkowy, pakiet usług pracowniczych)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy