Logo Pracuj.pl

Accounting Manager

Accace Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i organizacja pracy zespołu księgowych, monitorowanie realizowanych projektów;
  • Identyfikacja potencjalnych ryzyk i propozycja optymalizacji w realizowanych projektach;
  • Udzielanie merytorycznego wsparcia pracownikom podległego zespołu w świadczeniu pełnej obsługi księgowej klientów;
  • Sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych;
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych klientów i migracją danych księgowych;
  • Udział w negocjacjach z potencjalnymi klientami, wsparcie w procesie pozyskiwania klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - na kierunku Ekonomia, Finanse, Rachunkowość;
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości (min. 5 lat), w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 2 lata);
  • Mile widziane doświadczenie w outsourcingu usług księgowych;
  • Doświadczenie we wdrażaniu usług księgowych;
  • Znajomość systemów księgowych (mile widziana znajomość Microsoft Dynamics Navision);
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zasad finansowo- księgowych oraz przepisów prawa podatkowego;
  • Znajomość pracy z MS Office (w tym Excel na poziomie zaawansowanym);
  • Angielski na poziomie zaawansowanym (umożliwiający swobodną komunikację);
  • Umiejętność organizowania pracy własnej i podległego zespołu.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Praca hybrydowa;
  • Język angielski w trakcie pracy i na koszt pracodawcy;
  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę;
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Szukasz wyzwań, różnorodności zadań, chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju międzynarodowej grupy księgowo-doradczej? Aplikuj na stanowisko Accounting Manager i dołącz do polskiego zespołu Accace!

Dołącz do naszego zespołu w Dziale Usług Księgowych w Warszawie!

Miejsce pracy:

Cybernetyki 10, Mokotów, Warszawa

Accace Sp. z o.o.

Accace Polska

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingowo-doradczą, działającą w ramach globalnej grupy Accace, lidera na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W Polsce działamy od 12 lat wykorzystując potencjał i praktyczne doświadczenie sieci ponad 600 ekspertów łączących swoją wiedzę w ramach interdyscyplinarnych zespołów. Kompleksowość oraz dbałość o wysoką jakość świadczonych usług w obszarze podatków, prawa, księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej, pozwala nam przełamywać standardy i oferować innowacyjne rozwiązania dla ponad 2 000 Klientów, niezależnie od branży oraz skali ich biznesu.

Accace Circle

Accace działa na arenie międzynarodowej jako Accace Circle - społeczność biznesowa tworzona przez uznanych dostawców profesjonalnych usług outsourcingowych i doradczych, oparta na wspólnych wartościach zapewniających najwyższą jakość obsługi. Dzięki zaangażowaniu ponad 2000 specjalistów dostępnych w 40 krajach zapewniamy zintegrowane wsparcie dla 10 000 Klientów, głównie międzynarodowych firm średniej wielkości z listy Fortune 500 reprezentujących różne sektory gospodarki, przygotowując ponad 170 000 pasków płacowych miesięcznie.

Accounting Manager, Katowice