Oferta pracy

Accounting Process Coordinator

Devire O firmie

7 5009 000 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Dla naszego Klienta, jednego z SSC w Poznaniu, poszukujemy obecnie doświadczonego specjalisty w obszarze księgowości, na stanowisko Accounting Process Coordinator.

Zadania:

  • Utrzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi i tworzenie raportów dla klientów
  • Wsparcie zespołu w procesowaniu transakcji księgowych
  • Zapewnienie terminowego rejestrowania i raportowania transakcji księgowych
  • Koordynacja działań w zakresie audytów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Wsparcie w zakresie budżetowania i przygotowywania kwartalnych forecastów
  • Ciągłe doskonalenie procesów

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości i koordynowaniu projektów
  • Wykształcenie w obszarze rachunkowości lub finansów
  • Znajomość MSSF i/lub US GAAP
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1), znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań, dokładność
  • Wysokie kompetencje interpersonalne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków
  • Bonus językowy oraz kursy językowe
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne godziny pracy 7-15/8-16/9-17
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne