Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Accounting Process Expert with German

DevireO firmie

8 00010 000 brutto / mies.
  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego Klienta, jednego z SSC w Poznaniu, poszukujemy obecnie eksperta z zakresu księgowości z biegłą znajomością języka niemieckiego.

Zadania:

  • Wsparcie księgowości Accounts Payable oraz Accounts Receivable dla europejskich jednostek firmy
  • Obsługa niemieckiej księgowości Accounts Payable
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami
  • Współpraca z główną siedzibą w Niemczech
  • Administracja procesów w systemie SAP
  • Wsparcie w obszarze General Ledger – przy dokumentacji, zamknięciach miesiąca
  • Ciągłe usprawnianie procesów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie w księgowości Accounts Payable w środowisku Shared Service Center, doświadczenie w dziale AR będzie dodatkowym atutem
  • Biegłą znajomość języka niemieckiego oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP
  • Samodzielność, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji, w kameralnym zespole

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne