Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Accounting Team Leader – Manager Zespołu Księgowego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 31.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro doradczo - rachunkowe wraz z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu księgowego
    • organizowanie, koordynację i monitoring aspektów podatkowo – finansowych Klientów
    • dokonywanie zamknięcia miesiąca i roku
    • sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych
    • analizę bieżących problemów księgowych i podatkowych
    • raportowanie i prowadzenie bieżącej komunikacji zgodnie z wymogami Klienta
    • współpracę przy tworzeniu sprawozdań finansowych według standardów polskich bądź międzynarodowych

    Nasze wymagania:

    • co najmniej rok doświadczenia na stanowisku Leadera/Kierownika w księgowości
    • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
    • bardzo dobra znajomość MS Office Excel
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
    • mile widziany Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg

    Oferujemy:

    • elastyczne godziny początku i zakończenia pracy
    • umowę o pracę lub B2B wg preferencji kandydata
    • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, zniżki do kliniki stomatologicznej dla całej rodziny
    • pracę w odpowiedzialnym, kompetentnym zespole
    • szkolenia zawodowe
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę w zespole
    • biuro w dobrze skomunikowanej części Krakowa
    Zapraszamy do Naszego zespołu!