Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Accounting Team Leader

CPL JobsO firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodnio-pomorskie
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

CPL Jobs

zachodnio-pomorskie

Szczecin

CPL Jobs Poland jest firmą doradztwa personalnego i rekrutacji, należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources Plc z siedzibą w Irlandii, wiodącego dostawcy rozwiązań rekrutacyjnych, kadrowych i outsourcingu usług HR.Firma działa na rynku od blisko 30 lat, posiada 40 biur w 11 krajach, zatrudniając łącznie ponad 6.000 wyspecjalizowanych ekspertów.

Dla naszego Klienta, międxynarodowego SSC zlokalizowanego w Szczecinie, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Accounting Team LeaderNumer ref.: TL/SZCZ/2020

Zadania:
- zarządzanie zespołem (10-20 osób)
- planowanie i organizacja pracy
- monitorowanie działań
- motywywanie zespołu
- dbanie o terminowość zadań w obszarze GA
- wsparcie merytoryczne zespołu
- usprawnianie procesów

Wymagania:

- min. 3-4 letnie doświadczenie w pracy na posobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)
- bardzo dobra znajomość pakietu Office, mile widziana systemów ERP
- umiejętność zarządzania zespołem, motytowania go
- wiedza z zakresu General Accounting

Oferta:

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa oraz  dofinansowane kursy językowe)
- praca w nowoczesnym SSC w Szczecinie
- atrakcyjne wynagrodzenie, premie
- szkolenia wprowadzające do pracy i  poszerzające wiedzę i kompetencje
- możliwości rozwoju kariery

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne