Accounting Team Leader with English

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: ATL/MP

Obowiązki:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowych w ramach procesu O2C, P2P lub R2R,
  • dbanie o relacje z klientami,
  • nadzorowanie szkoleń nowych członków zespołu,
  • wsparcie procesu transition,
  • motywowanie i wspieranie podwładnych w celu osiągania założonych celów,
  • raportowanie oraz udział w projektach dotyczących poprawy efektywności procesu.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem w procesie O2C, R2R lub P2P,
  • biegły język angielski (C1),
  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru finansów,
  • doświadczenie w pracy w strukturach BPO/SSC,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność odnajdywania się w zmiennym środowisku pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwości awansu i rozwoju w ramach szybko rozwijającej się struktury,
  • możliwość udziału w transition,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych benefitów,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • przyjazną atmosferę w środowisku pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162