Oferta pracy

Accounting Team Leader

Goldman Recruitment

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy audytorsko-doradczej, poszukujemy osoby na stanowisko Accounting Team Leader - praca zdalna.

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy zespołu oraz wsparcie merytoryczne 4-5 osobowego zespołu księgowych,

  • nadzór nad prowadzeniem księgowości spółek oraz sporządzaniem deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, podatek u źródła),

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z MSSF,

  • odpowiedzialność za przygotowanie sprawozdań finansowych wybranych spółek,

  • przygotowywanie raportów do klientów,

  • prowadzenie projektów wewnętrznych mających na celu usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości,

  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i rozpoznawanie ich potrzeb.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia,

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Team Leadera w dziale księgowym,

  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego,

  • zdolności analityczne oraz umiejętność zarządzania zespołem,

  • znajomość programu Enova 365 - będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • samodzielność, inicjatywa, komunikatywność, odpowiedzialność.

Pracodawca oferuje

  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z bonusem rocznym,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pakiet dodatkowych benefitów – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, program kafeteryjny, lekcje języka angielskiego.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy