Praca accounts payable senior accountant, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warsaw, Warszawa
    Responsibilities: Responsible for efficient and accurate processing of a high volume of AP transactions in applicable technology, systems and in a timely manner per local legal, accounting and tax requirements Responsible for preparing periodic...
    opublikowana: 22 lutego 2020
    • Warszawa
    Jeśli interesujesz się obszarem rachunkowości i masz już za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe, chciałbyś dalej się rozwijać, szczególnie w obszarze zobowiązań - aplikuj już dziś! Dla jednego z naszych Klientów z sektora SSC, szukamy osoby na...
    opublikowana: 21 lutego 2020
    • Warszawa
    zadania: księgowanie faktur zakupowych obsługa płatności i faktur zgodnie z polityką wewnętrzną firmy przygotowanie rozliczeń dla procesu zamknięcia miesiąca przygotowanie i aktualizowanie listy dostawców analiza faktur i zapewnienie dokładności...
    opublikowana: 18 lutego 2020