Logo Pracuj.pl

Accounts Receivable Accountant with German

KION Business Services Polska Sp. z o. o.O firmie

KION Business Services Polska Sp. z o. o.

Puszkarska 7J

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów z płatnościami oraz kontakt z klientem w języku niemieckim i angielskim,
  • Monitorowanie i wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności,
  • Uzgadnianie kont klientów i sprawdzanie rozbieżności oraz rozwiązywanie problemów dotyczących rozliczeń,
  • Wykonywanie transakcji finansowych, w tym weryfikacja, klasyfikowanie i rejestrowanie danych dotyczących płatności,
  • Regularny kontakt z zespołami lokalnymi i uzgadnianie ścieżek postępowania,
  • Weryfikacja wprowadzonych danych i zaksięgowanych faktur,
  • Generowanie upomnień o zapłatę i wysyłanie ich do klientów,
  • Współpraca wewnątrz zespołu oraz z innymi działami księgowymi w firmie,
  • Przygotowanie analiz i raportów.

Nasze wymagania

  • Chcesz rozwijać się w obszarze księgowości i finansów i masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Lubisz kontakt z ludźmi, chętnie współpracujesz w celu znalezienia najlepszych rozwiązań,
  • Możesz pochwalić się znajomością języka niemieckiego na poziomie B2 lub wyższym,
  • Doskonale rozumiesz specyfikę pracy w organizacji międzynarodowej, komunikujesz się swobodnie w języku angielskim,
  • Dobrze poruszasz się w systemie SAP oraz Excelu,
  • Posiadasz umysł analityczny i zwracasz uwagę na szczegóły,
  • Cechuje Cię konsekwencja oraz skuteczność w działaniu, a także umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem.

To oferujemy

  • Proces rekrutacyjny online,
  • Pracę hybrydową i elastyczne godziny pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w LuxMed,
  • Dostęp do platformy MyBenefit,
  • Grupowe Ubezpieczenie na Życie,
  • Program referralowy,
  • Szkolenia i kursy w zależności od potrzeb rozwojowych,
  • Współdzielenie kosztów kursów językowych,
  • Brak sztywnego dress codu,
  • Możliwość rozwoju w strukturach wewnętrznych Centrum,
  • Międzynarodowe środowisko pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • strefa relaksu

Jeżeli chcesz razem z nami zmieniać świat, KION Group jest dla Ciebie odpowiednim miejscem. Nasze rozwiązania usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji w ponad 100 krajach. Sukces firmy KION opiera się na 39 000 zaangażowanych pracowników na całym świecie.

Dzięki naszym międzynarodowym markom Linde Material Handling, STILL i Baoli oraz regionalnym markom Fenwick i OM KION Group reprezentuje najwyższy możliwy poziom technologii i wiedzy eksperckiej w branży wózków widłowych i technologii magazynowej. Dematic dzięki rozwiązaniom do zautomatyzowanej obsługi materiałów usprawnia procesy intralogistyczne w zakresie magazynowania, produkcji i dystrybucji.

Oferujemy ciekawe miejsca pracy i ekscytujące możliwości rozwijania kariery międzynarodowej, zarówno w naszych regionalnych i globalnych jednostkach, jak i na stanowiskach w innowacyjnym, perspektywicznym i szybko rozwijającym się sektorze. Kultura pracy w Grupie KION jest oparta na naszych wartościach korporacyjnych: Integrity, Collaboration, Courage oraz Excellence (uczciwości, współpracy, odwadze i doskonałości).

Accounts Receivable Accountant with German, Puszkarska 7J, Podgórze Duchackie, Kraków