Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Active Marketing Chef

Unox Polska

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Osiąganie regionalnych celów sprzedażowych poprzez przygotowywanie i respektowanie planów działania oraz zachęcanie do finalizowania umów sprzedaży

 Planowanie i organizowanie wydarzeń promocyjnych, w tym organizowanie przez i wraz z partnerami UNOX, jako hurtowników i sprzedawców sprzętu hotelowego: o ICE - Individual Cooking Experience o Demo u Dealera o Top.Training - szkolenie i wsparcie dla klientów końcowych

Planowanie i organizowanie szkoleń dla dealerów, hurtowników lub innych partnerów UNOX, którzy zapewniają wsparcie techniczne w celu przeszkolenia ich w działaniach po sprzedażowych (instalacja, konserwacja, podstawowe działanie produktów UNOX itp.)

 W razie potrzeby organizowanie wsparcia technicznego

Rozwijanie przypisanego terytorium, szukając nowych możliwości sprzedaży

Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji między UNOX i jego partnerami

Planowanie i organizowanie ICE - Individual Cooking Experience w kuchni użytkownika końcowego, używając jego składników i wykorzystując technologię UNOX Combi

Wykorzystywanie i wypełnianie system CRM wykonanymi czynnościami i planowanie działań następnych

Udział w różnych regionalnych i krajowych targach. Organizacja i wykonywanie pokazów dla dużych grup.

 Wspieranie naszych klientów, zarówno detalistów, jak i użytkowników końcowych

Utrzymywanie i rozwijanie świadomości marki UNOX

Nasze wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w gastronomii, najlepiej w kuchni jako szef kuchni. Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem, niekoniecznie w dziedzinie gastronomii lub Ho.re.ca.

Umiejętność rozwiązywania problemów, praca zespołowa, elastyczność i otwartość.

Umiejętność samodzielnego planowania własnej pracy w oparciu o wyznaczone cele

Umiejętność zaplanowania własnej pracy z kilkutygodniowym wyprzedzeniem

Zrozumienie demografii przypisanego terytorium. Active Marketing Chef spędzi 80-85% czasu w wyznaczonym terytorium.

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie w pracy z piecami konwekcyjnymi będzie dodatkowym atutem

Doświadczenie w pracy z systemami CRM będzie dodatkowym atutem

Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

Oferujemy:

Wstępne szkolenie i edukacja

Perspektywy długoterminowe i możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Możliwość wejścia do międzynarodowej firmy

Możliwość pokazania osobistych możliwości i umiejętności oraz perspektywy zbudowania udanej kariery, lokalnie lub za granicą

O nas

Firma  UNOX - Międzynarodowy Lider w produkcji i sprzedaży Pieców do Gastronomii i Piekarnictwa , który posiada swoje oddziały w 46 krajach na całym świecie, poszukuje kandydatów na stanowisko pracy AMC - Active Marketing Chef w Polsce.