Oferta pracy

Ad Operation Specialist

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz realizować i optymalizować kampanie reklamowe w środowisku programmatycznym – odpowiedzialność za operacyjny sukces kampanii definiowany realizacją uzgodnionych z klientem KPI kampanii

  • Weźmiesz odpowiedzialność za kontrolę jakości przeprowadzanych kampanii reklamowych w tym kampanii w oparciu o dane

  • Wśród Twoich zadań będzie rozwój kompetencji w zespole związanych z optymalizacją kampanii reklamowych w środowisku programatycznym

  • Będziesz odpowiadać za rozwój narzędzi wspomagających emisję formatów reklamowych oraz ich raportowanie

  • Weźmiesz odpowiedzialność za traffic kampanii - implementację kodów mierzących, wprowadzanie kampanii do systemów realizacyjnych (DSP)

  • Do Twoich obowiązków należeć będzie zakup powierzchni u zewnętrznych wydawców (spoza Allegro)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z systemami programmatycznymi SSP (GAM) , konieczna znajomość DSP: DV360, Adform

  • Znajomość zagadnień związanych z technologią serwowania reklam, metrykami pomiaru skuteczności reklamy oraz strategią optymalizacji kampanii

  • Wiedza czym są systemy klasy CRM (mile widziany Sales Force)

  • Znajomość technologii: html5, java script, css i inne związane w tworzeniem kreacji reklamowych

  • Doświadczenie w pracy z danymi (1st, 2nd, 3rd party),

  • Bardzo dobra znajomość produktów z rodziny MS Office (excel, word, power point)

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół, do którego dołączysz jest bardzo zgrany, ambitny, wspólnie dąży do realizacji postawionych celów

  • Będziesz odpowiedzialny za optymalizację i realizację kampanii dla największych marek na allego.pl, pracę z danymi – profilami Allegro

  • Będziesz współpracować z największymi markami w kontekście rekomendacji działań zwiększających efektywność działań reklamowych

  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy