Oferta pracy

Admin IT

Dekpol S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

Mile widziane

  • VMware

  • MSSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja, konfiguracja i nadzór nad serwerami Windows,

  • administrowanie usługami AD, DNS, DHCP, urządzeniami sieciowymi (routery, switche),

  • administracja środowiskami chmurowymi Microsoft Office 365,

  • administracja środowiskiem opartym o wirtualizację VMware,

  • aktualizacja bezpieczeństwa, infrastruktury i architektury IT,

  • optymalizacja środowiska,

  • kluczowy udział w projektach infrastrukturalnych.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość Windows Server 2016/20219 na poziomie administracyjnym (AD, DNS, DHCP, serwer plików, wydruku, aplikacji),

  • wiedza na temat zarządzania urządzeniami sieciowymi (switch, router, UTM, firewall),

  • znajomość administracji usługami Office 365,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

  • Podstawowa znajomość administracji VMware, MSSQL, macierze DELL.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,

  • pracę w firmie, której kapitałem są ludzie,

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę oraz długofalową współpracę,

  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy