Oferta pracy

MAN Shared Services Center sp. z o.o.

Administracja HR - zlecenie

MAN Shared Services Center sp. z o.o.O firmie

  • Kolorowa 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 04 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • praktykant / stażysta, asystent

Kolorowa 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie teczek personalnych dla nowych pracowników firmy

  • Porządkowanie i skanowanie do systemu bieżących dokumentów pracowniczych

  • Przypisywanie archiwalnych dokumentów do odpowiednich osób w systemie SAP

  • Przygotowywanie bieżących dokumentów (umowy, skierowania na badania itp.)

  • Wprowadzanie danych nowych pracowników do systemu SAP oraz wsparcie przy wprowadzaniu innych, bieżących danych

  • Wsparcie w obsłudze PPK oraz w innych podstawowych procesach HR

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office - w szczególności programu MS Excel

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w dziale HR, kadrach, administracji lub archiwizacji dokumentów

  • Znajomość języka angielskiego (B1) będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność skutecznej realizacji powtarzalnych zadań (praca z dużą ilością dokumentów)

  • Umiejętność sprawnej komunikacji i współpracy z pozostałymi członkami zespołu

  • Zaangażowanie w działania i dotrzymywanie założonych terminów

To oferujemy

  • Umowa zlecenie do końca lipca

  • Wdrożenie w podstawowe tematy HR oraz podstawy pracy z systemem SAP

  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy i nieformalny dress code

  • Praca w wygodnym i nowoczesnym biurze, przyjaznym osobom niepełnosprawnym (część kompleksu Business Garden)

  • Możliwość wykonywania części obowiązków zdalnie - tzw. ’home office’

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jako MAN Shared Services Center Sp. z o. o. świadczymy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji.

MAN Shared Services Center Sp. z o.o. jako jeden z dwóch najstarszych SSC w Poznaniu jest jednym ze współzałożycieli regionalnego oddziału stowarzyszenia ABSL.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje