Oferta pracy

Administration Operations Manager

Antal SSC/BPO

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

For our client - an international company currently we are looking for a candidate for the position of:

The newly created department is very dynamically developed in the structures of the HUB company, which deals with supporting management in everyday work.

Twój zakres obowiązków

  • Manage the ongoing operations.

  • Establish a functional process at best-practice level.

  • Delivery a high-quality process performance in accordance with the agreed budget.

  • Drive and foster talent development.

  • Ensure digital savvy of the teams and apply it to the benefit of the service recipients.

  • Gain commitment to the implementation of continuous improvement initiatives.

  • Manage the relevant stakeholders.

Wymagania pracodawcy

  • Proven management experience (leading leaders), ideally in the Shared Service Center’s environment in International companies.

  • Experience in working in a multinational and customer-focused area.

  • Driving results and building trustful relationships.

  • Ability to coordinate multiple priorities.

  • Excellent communication and presentation skills.

  • Understanding of business, systems, and processes.

  • Track record of building effective teams as well as attracting and developing talents.

  • Solid digital acumen.

  • Fluent English (German beneficial).

Pracodawca oferuje

  • Contract of employment in a stable, growing, and global company

  • Additional package of benefits: sports card, medical care, insurance, additional bonuses, cafeteria benefits, glasses refund

  • Internal trainings and possibilities to learn and grow

  • Possibility to take part in interesting internal projects from various areas and expertise

  • Company car

  • Relocation package

  • Hybrid work of model (the office is in Gdańsk)

  • Workation (possibilities to work for 3 months abroad - in Europe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

Przewiń do profilu firmy