Oferta pracy

Administration Specialist

Hays Poland

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
Administration Specialist - 100% zdalnieNumer ref.: 1156629
Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja biura: Warszawa
Praca zdalna: 100%
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) bądź
Umowa Zlecenie
Współpraca: długofalowa

Obowiązki:
  • Zarządzanie sprawami kontrahentów w imieniu Managerów.
  • Zarządzanie przybyciem lub odejściem kontrahentów (sprzęt IT, wyjazdy służbowe, onboarding)
  • Obsługa dokumentacji
  • Przygotowywanie dashboardów, raportów dla Managerów
  • Wypełnianie zamówień wg danych od managera; przygotowanie aneksów; pilnowanie faktur; pilnowanie terminów i przedłużeń zamówień, porządkowanie dokumentów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2/3 jako Asystentka Biura bądź pokrewne
  • Angielski na bardzo dobrym poziomie w mowie i piśmie (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Google Tools) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, otwartość na ludzi

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B bądź Umowa Zlecenie
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie technologicznej

Ogłoszenie archiwalne