Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Phibro Animal Health (Poland) Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskie 65c (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrative Assistant

PHIBRO ANIMAL HEALTH (POLAND) sp. z o.o.

5 0006 500 brutto / mies.
  • Żwirki i Wigury 16A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Żwirki i Wigury 16A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Handling office tasks, such as filing, generating reports and presentations, setting up for meetings, and ordering supplies

  • Work from Monday to Friday during hours 9.00-17.30

  • Logistic support and orders management

  • Coordinating events organization

  • Cooperation with marketing and finance in assigned projects

  • Providing real-time scheduling support

  • Making travel arrangements, such as booking flights, cars, and making hotel and restaurant reservations

  • Generating reports, transcribing minutes from meetings, creating presentations, and conducting research

  • Anticipate the needs of others in order to ensure their seamless and positive experience

Nasze wymagania

Requirements:

Excellent computer skills

English – fluent

Desire to be proactive and create a positive experience for others

Prior administrative experience

Please send your application via the application button.

To oferujemy

  • opieka medyczna Medicover

    O nas

    www.pahc.com

    Phibro Animal Health Corporation (Phibro), incorporated on January 27, 2014, is a global diversified animal health and mineral nutrition company. The Company operates in three segments, which include Animal Health, Mineral Nutrition and Performance Products.