Administrative Assistant

Yieldbird Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z księgowością

  • obsługa, weryfikacja faktur i dokumentów księgowych - sprawdzanie poprawności faktur i wgrywanie ich do systemu,

  • rozliczenie kosztów kontraktów, kosztów firmowych i podróży służbowych

  • przygotowywanie podstawowych raportów dotyczących kosztów/rozliczeń

  • koordynowanie obiegu dokumentów (m.in. zarządzanie obiegiem umów, weryfikacja poprawności dokumentów, archiwizacja)

  • organizowanie delegacji, wyjazdów

  • zakupy i zaopatrzenie biura

  • współpraca w projektach z obszaru HR/BackOffice np. pomoc w organizacji eventów firmowych

  • organizacja przesyłek kurierskich i pocztowych

Nasze wymagania

  • rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim: Excel, Word)

  • umiejętność języka polskiego na poziomie min. C1 oraz angielskiego na poziomie B1/B2

  • samodzielność, zaangażowanie, umiejętność priorytetyzacji zadań, dbałość o terminowość i szczegóły

  • mile widziane doświadczenie przy weryfikacji dokumentów kosztowych pod kątem zgodności z zasadami rachunkowości, prawem podatkowym

To oferujemy

  • umowę na zastępstwo

  • praca zdalna lub jeśli wolisz w naszym biurze w Warszawie

  • atrakcyjny pakiet benefitów: lekcje języka angielskiego z nativem, opieka medyczna (enel med lub luxmed), karta Multisport, WellBee, usługi konsjerża (AskHenry), dostęp do Udemy, dofinansowanie na sprzęt

  • masę wyzwań i pracę w fajnym, zgranym zespole 😊

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w obszarze AdTech, która realizuje grant badawczy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • multisport

  • wellbee platform

  • Udemy Business

  • AskHenry

  • home office bonus

We’re one of the fastest growing IT companies in Central Europe. We provide support and services to more than 250 publishers in 30+ countries in programmatic business. We invest a lot in company culture, helping our team grow, expand their knowledge and experience. We don’t forget to have fun too!

Przewiń do profilu firmy