Oferta pracy

Administrative Assistant

ALTEN Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa biura (zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i korespondencji)

  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług

  • Kontakt z klientami i pracownikami firmy

  • Sporządzanie pism i dokumentów

  • Przygotowywanie list, zestawień wewnętrznych, raportów

  • Wspomaganie organizacji pracy Dyrektora

  • Organizowanie delegacji, wyjść integracyjnych oraz innych imprez okolicznościowych

  • Pozostałe zadania związane z rozwojem firmy

  • Wsparcie działu operacyjnego w rozliczeniach czasu pracy podległych pracowników

  • Wsparcie działu HR oraz IT w organizowaniu miejsca pracy oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów dla nowych pracowników

Nasze wymagania

  • Dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów

  • Dyspozycyjność na pełny etat

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i długofalową współpracę

  • Indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę pracy (posiadamy certyfikat „Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021”oraz wyróżnienie „Rzecznik Standardu Etyki”)

  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Bogaty zestaw benefitów

  • Spotkania integracyjne, warsztaty, wydarzenia firmowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • english language course

  • karta sportowa Medicover

  • Medicover Benefits cafeteria

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 30 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 oraz nagrodą „Rzecznik Standardu Etyki”, przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.