Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrative Officer

Interchange GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie obsługi sekretarskiej Biura Głównego;

  • administrowanie firmowymi, administracyjnymi bazami danych;

  • przygotowywanie dokumentów i procedur NBP w tym zaświadczeń KRK;

  • kontrolowanie stałych umów z kontrahentami;

  • aktualizowanie wewnętrznych regulaminów i procedur Grupy;

  • przygotowywanie i kontrolowanie obiegu dokumentów HR;

  • kompletowanie i kontrola teczek osobowych pracowników;

  • asystowanie podczas postępowań przetargowych;

  • kontrolowanie kosztów z otrzymywanych faktur.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • obowiązkowość, staranność, dokładność;

  • dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie działającej na rynku finansowym

  • możliwość poszerzenia wiedzy i rozwijania umiejętności

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Interchange Group

Międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się spółka działająca na rynku usług finansowych. To, kim jesteśmy to oddani ludzie oferujący najlepsze we wszystkim, co robimy. Staramy się dać każdemu, zarówno klientom, pracownikom czy partnerom, przede wszystkim satysfakcję, będąc profesjonalnym, efektywnym, etycznym i elastycznym.

Przewiń do profilu firmy