Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrative Specialist

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cargo Europe Marcin Andraczko

    Firma Cargo Europe (www.cargoeurope.pl) zajmuje się pośrednictwem w międzynarodowym transporcie drogowym towarów na terenie Europy. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku i doskonałą opinię w branży. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Koszalin
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie bazą danych transakcji i kontrahentów,
    • nadzór nad kompletnością i poprawnością dokumentacji,
    • wybór przewoźników dla realizacji konkretnych zleceń,
    • wypisywanie zleceń transportowych,
    • nadzór nad prawidłowością realizacji transportów

    Wymagania:

    • znajomość minimum jednego języka obcego na poziomie umożliwiającym komunikację telefoniczną i mailową
    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • rzetelność i dokładność
    Oferujemy:
    • umowę o pracę,
    • miłą atmosferę w ambitnym zespole,
    • szkolenie wprowadzające,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.