Praca administrator linux / devops

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Rozmowa rekrutacyjna zdalnie?

Przejdź proces rekrutacyjny, nie wychodząc z domu

Zobacz oferty
    • Kraków
    Jako DevOps/ SysOps będziesz odpowiadać za bieżące utrzymanie i rozwój naszej infrastruktury oraz automatyzację procesów. Otrzymasz wsparcie zarówno Działu IT jak i całego zespołu developerów. Będziesz miał styczność i wpływ na takie płaszczyzny...
    opublikowana: 24 maja 2020
    • Warszawa
    Twoje zadania: Integracja komponentów oprogramowania i aplikacji z działającymi systemami Analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe Zarządzanie użytkownikami i prawami dostępu na środowiskach...
    opublikowana: 21 maja 2020
    • Warszawa
    Dla naszego Pionu Organizacji Międzynarodowych i Rozwiązań dla Sektora Bezpieczeństwa poszukujemy obecnie Administratora Systemów, który ma doświadczenie jako DevOps Engineer lub chciałby rozwijać się w takim kierunku. Realizujemy projekty dla...
    opublikowana: 11 maja 2020