Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Swobodny
    dress code
     Dostęp do
    bazy szkoleń
     Elastyczne godziny pracy

    Pracę
    w metodologi zwinnej - Agile
     Wysokiej
    jakości sprzęt
    do pracy
     Pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju
    miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: PKA/096/1018

    Główne zadania:

    • Administracja serwerami opartymi o systemy Microsoft Windows i Linux
    • Monitorowanie serwerów i usług IT w oparciu o dedykowane rozwiązania
    • Wdrożenia, aktualizacje systemów i aplikacji biznesowych
    • Utrzymywanie dostępności systemów IT i serwerów na założonym poziomie SLA
    • Rozwiązywanie problemów z serwerami i aplikacjami biznesowymi
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym
    • 3-letnie doświadczenie w zakresie administracji systemami serwerowymi z rodziny Microsoft Windows i RHEL
    • Dobra znajomość usług opartych na systemach Microsoft Windows Server, a w szczególności IIS / SQL
    • Dobra znajomość usług opartych na systemach Linux (samba, Apache0
    • Umiejętność automatyzacji zadań w oparciu o PowerShell
    • Znajomość zagadnień sieciowych z zakresu TCP/IP
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej (min. B1/B2)
    • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, solidność

    Mile widziane:

    • certyfikaty potwierdzające wiedzę lub duża chęć do zdobywania wiedzy
    Zobacz, jak się u nas pracuje!
    Przekonaj się sam!

    mBank ostrzega: Praca z nami to kontakt
    z najnowszymi techologiami!