Oferta pracy

Administrator Active Directory

NASKO firmie

  • Kolska 12, 01-045 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Nasz zespół w NASK: Jesteśmy zespołem administratorów o zróżnicowanych zadaniach. Zapewniamy utrzymanie systemów wewnętrznych i wsparcie dla ok. 700 użytkowników. Obsługiwane przez nas systemy w większości pracują w oparciu o domenę Windows.

Administrator Active DirectoryNumer ref.: 2/0121

Zadania:

  • Zaplanowanie i przeprowadzenie bezpiecznej migracji domeny do Windows 2019;
  • Administracja nową domeną i serwerami z systemami Windows;
  • Przekazanie wiedzy i wdrożenie do administracji domeną wyznaczonych specjalistów;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa zarządzanym systemom;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Wsparcie organizacji i jej pracowników pod kątem szeroko rozumianych rozwiązań systemowych IT.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Min. 3–letniego doświadczenia na stanowisku Administratora IT;
  • Wykształcenia kierunkowego (informatyka, telekomunikacja);
  • Doświadczenia przy administracji domenami Windows w tym migracji domeny Windows do wersji 2019;
  • Dobrej znajomości zagadnień z bezpieczeństwa sieci komputerowych;
  • Znajomości najnowszych serwerowych systemów operacyjnych Windows;
  • Bardzo dobrej znajomości Windows AD;
  • Znajomości architektury LAN;
  • Umiejętności analitycznych;
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • Dokładności i wysokiej odpowiedzialność w wykonywaniu zadań.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość innych produktów Microsoft na poziomie administracyjnym;
  • Praktyczna znajomość innych systemów operacyjnych np. Linux;
  • Znajomość systemu pocztowego Zimbra;
  • Doświadczenie w pracy z Vmware.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy