Oferta pracy

Administrator/Administratorka magazynu

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Psie Pole, Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

Psie Pole

Wrocław

CHCESZ PRACOWAĆ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE LOGISTYCZNEJ W ŚWIECIE?
Administrator/Administratorka magazynuNumer ref.: Miejsce pracy: Wrocław - Psie Pole

W związku z otwarciem nowego magazynu dla globalnego lidera w branży automotive - poszukujemy osób chcących wziąć udział w rozwoju nowej operacji w regionie.

Zakres zadań na stanowisku:

  • Wystawianie oraz wypisywanie dokumentów transportowych/przewozowych (CMR + dokumenty szczegółowe).
  • Obsługa przyjęć dostaw i wysyłek zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  • Nadzór nad terminowym zgodnym z dokumentami rozładunkiem oraz załadunkiem towaru.
  • Archiwizowanie dokumentacji związanej z wykonywaniem powierzonych obowiązków (WZ, CMR oraz inne dokumenty przewozowe/transportowe).
  • Przygotowywanie i wysyłanie raportów dotyczących wysyłek i zwrotów.
  • Przygotowywanie i wysyłanie raportów dotyczących ilości palet i samochodów dostawczych oraz wysyłkowych w danym dniu.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Umiejętność pracy na komputerze.
  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel, Powerpoint).
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP oraz p.poż.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00–14:00, 14:00--22), wolne weekendy.

Oferujemy

  • Praca z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy