Oferta pracy
Numer referencyjny: AS_0104969

Administrator Aldon LMi

ING Bank Śląski S.A.

8 00012 000 brutto / mies.
  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 04 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • iSeries

  • COBIT

  • ITIL

Twój zakres obowiązków

  • Administracja narzędziem Aldon LMi

  • Przygotowywanie i optymalizacja wykonania pakietów instalacyjnych na platformie

  • Analiza problemów w działaniu narzędzia Aldon oraz sytuacji wyjątkowych związanych z przygotowanymi rozwiązaniami

  • Utrzymywanie wysokiej jakości i dostępności narzędzia Aldon LMi oraz Procesu Zarządzania Zmianą

  • Automatyzacja czynności powtarzalnych w ramach wykonywanych zadań

  • Czynności operacyjne i raportowe w ramach procesu ZKW

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie administracyjne lub programistyczne

  • Znajomość architektury systemu iSeries

  • Podstawowa znajomość narzędzi developerskich i kompilacji kodu oraz procesu zarządzania zmianą w oprogramowaniu

  • Umiejętność pisania skryptów

  • Podstawowa wiedza z zakresu języków programowania oraz relacyjnej bazy danych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na rozwój i doskonalenie

  • Podstawowa znajomość procesów w ramach COBIT lub ITIL

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje