Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator - Analityk ERP

  • Warszawa, Konotopa (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka „PHOENIX Pharma Polska” będącą częścią Grupy PHOENIX,
    jednego z największych koncernów dystrybucyjnych w Unii Europejskiej,
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    ADMINISTRATOR / ANALITYK ERP
    (analiza/ projekty/ administracja)

    Miejsce pracy: Konotopa

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • Administrowanie systemem ERP/WMS oraz bieżące wsparcie użytkowników;
    • Udział w projektach związanych z rozwojem systemu ERP/WMS (nadzór, współpraca z deweloperami, wdrażanie, możliwe prace programistyczne);
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej systemu ERP/WMS;
    • Współpraca przy tworzeniu/modyfikacjach procesów biznesowych.

    Oczekiwania:

    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
    • Wdrożenia nowych funkcjonalności, usprawnień systemu oraz testy,
    • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej;
    • Podstawowa znajomość SQL i MS SQL Server;
    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • Znajomość PHP, VBA, Java ;
    • Umiejętność pisania skryptów powłok Windows i Linux/FreeBSD;
    • Doświadczenie w tworzeniu raportów dla biznesu;
    • Znajomość dobrych praktyk IT i metodyk projektowych (podstawowa);
    • Znajomość zagadnień walidacji systemów skomputeryzowanych;
    • Ogólna znajomość specyfiki rozwiązań IT dla farmacji.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (multisport, opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, wczasy pod gruszą)
    • Możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń w obszarze IT
    • Wyzwania i możliwość samorealizacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. poz. 1000)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PHOENIX Pharma Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Opłotek 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.