Oferta pracy

Administrator Aplikacji Biznesowych

VEOLIA CUW

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie i rozwój aplikacji billingowych i wspomagających proces fakturowania i rozliczania klientów

  • Analiza oraz proponowanie rozwiązań na bazie zdefiniowanych potrzeb biznesowych

  • Zapewnienie użytkownikom dostępu do aplikacji

  • Utrzymanie prawidłowego funkcjonowania interfejsów pomiędzy systemami poprzez analizę logów, a także wsparcie użytkowników w przypadku wyjaśniania błędów w danych

  • Rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników w systemie zgłoszeń Helpdesku w ramach II linii wsparcia

  • Kastomizacja aplikacji w oparciu o dobre praktyki IT

  • Współpraca w ramach projektów IT prowadzonych w Grupie

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z billingiem i rozliczaniem klientów energii elektrycznej/cieplnej

  • Doświadczenie w administrowaniu aplikacjami biznesowymi

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Znajomość systemów relacyjnych baz danych oraz języka SQL (preferowany Oracle)

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Terminowość, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne