Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji Biznesowych

  • Słomniki, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Słomniki

    Celem stanowiska jest zapewnienie poprawnego działania aplikacji biznesowych pod względem ciągłości i wydajności funkcjonowania, poprawności i bezpieczeństwa danych oraz dbanie o integralność aplikacji w firmie.

    Główne obowiązki:

    • Wprowadzanie, testowanie i dokumentowanie modyfikacji systemu ERP zgłoszonych przez wewnętrznych konsultantów biznesowych, parametryzacja systemu w oparciu o zgłoszenia od użytkowników kluczowych, aktywna komunikacja z Application Management celem rozwiązywania problemów systemowych, realizacja zgłoszeń na drugiej linii wsparcia napływających od użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych,
    • Utrzymywanie interfejsów danych pomiędzy systemem ERP a innymi systemami, takimi jak ECOD, Transporeon, Workflow
    • Projektowanie modeli danych, tworzenie, zarządzanie i dokumentowanie aplikacji oraz raportów Business Intelligence (Qlikview), realizacja zgłoszeń na drugiej linii wsparcia napływających od użytkowników wewnętrznych
    • Zarządzanie serwisem Sharepoint, wprowadzanie zmian, projektowanie i implementacja przepływów danych w oparciu o dokumentację użytkownika i zatwierdzonych przez kierownika IT, definiowanie raportów w oparciu o Report Builder, implementowanie aktualizacji oprogramowania – migracje do nowszych wersji
    • Administrowanie systemem typu obieg dokumentów (WorkFlow) – projektowanie i definiowanie przepływów pracy/dokumentów/informacji, utrzymywanie interfejsów pomiędzy systemem a innymi systemami, dokumentowanie wszystkich wprowadzonych zmian
    • Prowadzenie oraz uczestnictwo w projektach usprawniających funkcjonowanie organizacji oraz optymalizację procesów biznesowych

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość systemów klasy ERP
    • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel, podstawowa znajomość MS Access,
    • Mile widziana znajomość procesów biznesowych w firmach produkcyjnych

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom