Logo Pracuj.pl

Administrator aplikacji biznesowych

Unum Życie TUiR S.A.O firmie

Unum Życie TUiR S.A.

aleja Jana Pawła II 17

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • MSSQL

  • Oracle

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem aplikacji (2 linia wsparcia).
  • Zarządzanie aplikacjami biznesowymi oraz procesem ich uaktualniania we współpracy z Inżynierem ds. konfiguracji.
  • Zapewnienie właściwego poziomu świadczenia usług IT w obszarze aplikacji.
  • Wdrożenie zmian / poprawek w aplikacjach na podstawie analizy incydentów, ich testowanie oraz wdrożenie na produkcję we współpracy z Inżynierem ds. konfiguracji.
  • Współpraca z wewnętrznym Klientem biznesowym.
  • Współpraca z dostawcami wewnętrznymi jaki i zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami na serwerach IIS.
  • Podstawowa znajomość języka SQL i pracy z bazami danych (MSSQL, Oracle).
  • Samodzielność, inicjatywa i dynamika w działaniu.
  • Zorientowanie na cel.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z wymagającym klientem.
  • Skrupulatność i dokładność przy wykonywanych zadaniach.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Jira, Octopus, TeamCity, BitBucket, Enterprise Architect.
  • Doświadczenie w pracy w metodyce DevOps.
  • Umiejętność pisania skryptów Powershell.
  • Doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami Java (Tomcat).
  • Znajomość biblioteki ITIL.
  • Umiejętność koordynowania pracy kilku osób.
  • Doświadczenie pracy w branży ubezpieczeniowej.

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

  • Global company, 170 years
  • 10,000 professionals
  • Employer of the Year - Ethical Company

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref: BA/04/2021

Administrator aplikacji biznesowych, aleja Jana Pawła II 17, Warszawa