Administrator Aplikacji/DevOps

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.O firmie

  • Ogrodowa 58, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Ogrodowa 58

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie aplikacji biznesowych (transakcyjnych) od strony technicznej;

  • Zapewnienie wysokiej dostępności systemów;

  • Tworzenie i administrowanie środowiskami testowymi oraz produkcyjnymi;

  • Wdrażanie zmian/nowych wersji na środowiskach testowych oraz produkcyjnych;

  • Analiza problemów związanych z działaniem aplikacji;

  • Prowadzenie prac R&D z wykorzystaniem nowych technologii;

  • Wsparcie zespołów deweloperskich.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Min. 2 lata na podobnym stanowisku;

  • Znajomość języków skryptowych Bash, Python;

  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN);

  • Znajomość serwerów proxy (NGINX, HAProxy);

  • Znajomość baz danych (PostgreSQL, MongoDB);

  • Znajomość systemów monitoringu (Zabbix, Nagios, Grafana, ELK);

  • Znajomość narzędzi automatyzacji i provisioningu (Kubernetes, Ansible);

  • Zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność;

  • Chęć rozwoju i motywacja do pracy.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • devOps

To oferujemy

  • Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego;

  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu);

  • Pracę z doświadczonymi programistami;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.

O nas

Tworzymy firmę FinTech w Polsce, a dział IT jest największym w naszej organizacji. W XTB realizujemy interesujące projekty w oparciu o najnowsze technologie, takie jak Kotlin, Java 11, JavaScript, PHP, Python i wiele innych. Inwestujemy w rozwój naszych Pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza technologia jest doceniana przez użytkowników i rynek. Zdobyliśmy 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year, Polish Forex Broker of the Year. XTB to stabilna spółka notowana na GPW. W roku 2020 osiągnęliśmy rekordowe zyski, które przełożyły się na wzrost wyceny spółki i decyzje o dalszym, dynamicznym rozwoju technologii.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje