Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji / DevOps

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Warszawa / Nr ref.: GP/2017/17/AD
    Pracuj.pl to lider w swojej kategorii, wykorzystujący nowoczesne technologie informatyczne, zaawansowane algorytmy online, business intelligence oraz big data, aby dostarczyć Klientom biznesowym najskuteczniejsze na rynku produkty online związane z rekrutacją pracowników. Ponad 400 osób pracuje nad tym, aby serwis Pracuj.pl dostarczał użytkownikom najlepiej dopasowane do nich oferty pracy, a firmom aplikacje najlepiej dopasowanych do nich kandydatów.
    W związku z ciągłym rozwojem infrastruktury i potrzebą definiowania nowych standardów jakości poszukujemy osoby, która będzie częścią zespołu stale ulepszającego wdrażanie i utrzymanie aplikacji na środowisku produkcyjnym.

    Celem tego zespołu jest pełna automatyzacja procesów wdrażania oprogramowania oraz infrastruktury (aplikacje .Net / Windows oraz systemy Open Source / Linux) i wsparcie zespołów deweloperskich w bezpiecznej migracji do chmury. W zamian za Twoje doświadczenie, zaangażowanie i pomysły damy Ci możliwość rozwoju i pracy z ludźmi, którzy dzielą Twoją pasję. Oferujemy kontakt z najnowszymi technologiami, możliwość realizacji pomysłów i prototypowania nowych koncepcji, oraz duży wpływ na rozwój technologiczny firmy.

    Twoje obowiązki:

    • współtworzenie architektury infrastruktury w chmurze (Azure)
    • wsparcie aplikacji w chmurze ze znajomością serwera aplikacyjnego IIS
    • automatyzacja infrastruktury w PowerShell
    • utrzymanie, automatyzacja i optymalizacja istniejących środowisk aplikacyjnych
    • konfiguracja nowych środowisk aplikacyjnych
    • konfiguracja i utrzymanie monitoringu, narzędzi CI/CD
    • samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
    • współpraca z zespołami rozwijającymi oprogramowanie
    • współpraca z dostawcą usług utrzymania
    • proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

    Oczekujemy od Ciebie:

    • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Administratora Aplikacji / DevOps lub pokrewnym
    • znajomości charakterystyki działania rozproszonych aplikacji biznesowych o dużym ruchu
    • doświadczenia w pracy z GitHubem i Octopus Deploy
    • umiejętności analitycznego myślenia
    • znajomość aspektów bezpieczeństwa
    • dostarczania wysokiej jakości rozwiązań
    • doświadczenia w tworzeniu template Azure ARM
    • otwartości i chęci rozwoju umiejętności w innych obszarach, np.: Linux, GoogleCloud, Prometheus, Ansible, Docker

    Twoim dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie w pracy z: Apache, NGINX, RabbitMQ, TeamCity, SonarQube, Terraform, Swarm, Kubernetes, ElasticSearch, Grafana, VSTS, Visual Studio
    • znajomość aspektów aplikacji mobilnych
    • znajomość metodyk: Scrum, Kanban
    • znajomość zagadnień sieciowych
    • rozumienie języka wysokiego poziomu

    Co możemy Ci zaoferować?

    umowę
    o pracę
    budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
    dofinansowanie do
    nauki j. angielskiego
    i rosyjskiego
    dostęp do firmowej biblioteki
    możliwość
    pracy zdalnej
    (2x w miesiącu)
    system kafeteryjny
    (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
    ubezpieczenie
    na życie
    prywatna
    opieka medyczna
    dobra lokalizacja
    biura
    praca od
    poniedziałku
    do piątku
    ogólnofirmowe
    i działowe wyjazdy integracyjne
    owocowe
    poniedziałki

    Za co cenią nas pracownicy?

    "Świetny zespół profesjonalistów
    z odpowiednim nastawieniem
    do życia i rozwoju swojej kariery."

    "Atmosferę oraz duże możliwości rozwoju – poprzez warunki, jakie stwarza pracodawca."

    "Firma jest liderem w swojej
    branży, zawsze stara się być
    o krok przed innymi."

    "Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i technologiami
    – ciągle sięgamy po nowe."

    bottom1

    Proces rekrutacyjny:

    • Etap 1. Spotkanie indywidualne z HR oraz Managerem Zespołu
    • Etap 2. Spotkanie indywidualne z Managerem Zespołu i DevOpsem
    Administratorem danych jest Grupa Pracuj sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i mogą być udostępniane do innych spółek z grupy kapitałowej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom2