Administrator Aplikacji/DevOps

XTB S.A.

umowa o pracę
8 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 67, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

XTB S.A.

Prosta 67

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Bash

  • Git

  • PostgreSQL

  • MongoDB

  • Zabbix

  • Nagios

  • Grafana

  • Kubernetes

  • Ansible

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie aplikacji biznesowych (transakcyjnych) od strony technicznej

  • Zapewnienie wysokiej dostępności systemów

  • Tworzenie i administrowanie środowiskami testowymi oraz produkcyjnymi

  • Wdrażanie zmian/nowych wersji na środowiskach testowych oraz produkcyjnych

  • Analiza problemów związanych z działaniem aplikacji

  • Prowadzenie prac R&D z wykorzystaniem nowych technologii

  • Wsparcie zespołów deweloperskich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Znajomość języków skryptowych Python, Bash

  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git, SVN)

  • Znajomość serwerów proxy (NGINX, HAProxy)

  • Znajomość load balancera F5 Big IP będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość baz danych (PostgreSQL, MongoDB)

  • Znajomość systemów monitoringu (Zabbix, Nagios, Grafana, ELK)

  • Znajomość narzędzi automatyzacji i provisioningu (Kubernetes, Ansible)

  • Zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność

  • Chęć rozwoju i motywacja do pracy

To oferujemy

  • Udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego

  • Pracę z doświadczonymi programistami

  • Dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dzień wolny z okazji urodzin

  • dodatkowy dzień wolny dla rodziców

  • platforma benefitowa

XTB S.A.

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek. W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

Przewiń do profilu firmy