Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator aplikacji działających w środowiskach .Net na platformie Windows Server

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.O firmie

  • Książęca 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

Książęca 4

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • .NET Core

  • .NET

Mile widziane

  • XML

  • ITIL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • prace związane z projektowaniem, budowaniem, wdrażaniem oraz utrzymaniem systemów opartych o środowisko Windows Server / MS SQL Server z wykorzystaniem technologii macierzowych, wirtualizacji oraz wysokiej dostępności;

  • administracja powierzonymi systemami informatycznymi obejmująca (monitorowanie i utrzymanie, automatyzację zadań, współpracę przy projektach rozwoju oraz prowadzenie dokumentacji).

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne;

  • udokumentowana znajomość systemów Windows Serwer, MS SQL Server (mile widziane certyfikaty);

  • znajomość działania aplikacji korzystających z środowiska uruchomieniowego .Net, .Net CORE, Docker oraz administrowania nimi;

  • otwarte spojrzenie i kreatywność w ramach projektowania i utrzymania rozwiązań w obrębie powierzonej infrastruktury IT;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej w tym języku oraz komunikację z przedstawicielami dostawców sprzętu i oprogramowania;

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;

  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów i kojarzenia faktów;

  • chęć i dążenie do ciągłego rozwijania swoich umiejętności.

  • umiejętność pisania skryptów automatyzujących działania (PowerShell);

  • znajomość SQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych i ich utrzymaniem;

  • znajomość działania sieci w szczególności opartych o protokoły TCP/IP;

  • doświadczenie w utrzymaniu dużych systemów informatycznych;

  • znajomość XML;

  • znajomość ITIL;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej firmie;

  • dobre warunki finansowe oraz bardzo szeroki pakiet świadczeń dodatkowych;

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami (oprogramowanie i sprzęt);

  • dostęp do usług szkoleniowych stale podnoszących kwalifikacje zawodowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (KDPW) pełni rolę centralnego depozytu papierów wartościowych, jest odpowiedzialny za prowadzenie systemu rozrachunku transakcji zawieranych w obrocie instrumentami finansowymi, prowadzi Repozytorium Transakcji zgodne z Rozporządzeniem UE nr 648/2012 (EMIR) i nr 2365/2015 (SFTR) oraz usługę ARM (zgodnie z Rozporządzeniem UE 600/2014 (MIFIR) jak również jest autoryzowaną Agencją Numerującą w zakresie norm ISO 17442 (LEI), ISO 6166 (ISIN), ISO 10962 (CFI) oraz ISO 18774 (FISN).

Przewiń do profilu firmy