Oferta pracy

Administrator Aplikacji i Procesów

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • Konstruktorska 12a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 12a

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • Unix

Mile widziane

  • ITIL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie aplikacjami finansowymi,

  • Analiza poprawności i kreowanie nowych rozwiązań dla procesów biznesowych i IT,

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie utrzymywanych systemów i aplikacji,

  • Zapewnienie zgodności środowisk z wewnętrznymi standardami bezpieczeństwa,

  • Udział w projektach wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, informatyczne) lub rozległa wiedza informatyczna pozwalająca na skuteczne diagnozowanie problemów w administrowanym środowisku (Windows/Linux/Unix/sieć),

  • Praktyczna znajomość SQL w stopniu minimum podstawowym,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową,

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

  • Orientacja na Klienta.

  • Zdolności analityczne,

  • Umiejętność programowania w dowolnym języku,

  • Znajomość zagadnień dotyczących M365/O365,

  • Znajomość ITIL.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

To oferujemy

  • Szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz karty podarunkowe,

  • Prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz z dostępem do specjalistów,

  • Zniżkę 50% na usługi stomatologiczne (po wyleczeniu zębów usługi stają się bezpłatne),

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Sekcje zainteresowań Pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • sekcje zainteresowań pracowników

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy