Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji i Procesów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Administrator Aplikacji i Procesów w naszej Firmie jest odpowiedzialny za poprawne działanie złożonego środowiska IT, które przetwarza setki tysięcy transakcji finansowych dziennie. Zajmuje się on, między innymi, parametryzacją aplikacji biznesowych, nadzorem nad procesami i zarządzaniem problemami w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania ProService Finteco.

    Główne zadania:

    • Administrowanie aplikacjami finansowymi,
    • Współpraca z wewnętrznym Klientem biznesowym,
    • Analiza poprawności i kreowanie nowych rozwiązań dla procesów biznesowych i IT,
    • Udział i koordynacja projektów wdrożeniowych,
    • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

    Od Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego (techniczne, informatyczne), lub szerokiej wiedzy informatycznej pozwalającej na skuteczne diagnozowanie problemów w administrowanym środowisku (Windows/Linux/Unix/sieć),
    • Praktycznej znajomości SQL w stopniu minimum podstawowym,
    • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową,
    • Umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
    • Orientacji na Klienta.

    Dodatkowe atuty:

    • Zdolności analityczne,
    • Umiejętność programowania,
    • Znajomość zagadnień dotyczących funduszy inwestycyjnych,
    • Znajomość ITIL.

    Co możemy Ci zaoferować?

    Solidny sprzęt komputerowy
    Stabilne
    zatrudnienie
    Pracę w zespole,
    który chętnie dzieli się doświadczeniem
    Multisport,
    karty podarunkowe,
    vouchery

    Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
    Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    Sekcje zainteresowań pracowników
    Ubezpieczenie grupowe

    Odwiedź nas na:

    Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów (CV)
    klikając w przycisk:

    Jednocześnie prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ProService Finteco Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, ze przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania.