Administrator Aplikacji i Systemów IT/ Administratorka Aplikacji i Systemów IT

Grupa PracujO firmie

umowa o pracę
9 000–11 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
9 700–11 900
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Grupa Pracuj

Prosta 68

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Sharepoint Online

  • Microsoft 365

  • Azure AD

  • Intune

  • One Drive

  • PowerShell

  • JIRA

  • Confluence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja Microsoft 365
  • Zarządzanie usługami Microsoft 365 Admin Center (m.in. InTune, Exchange Onlone, OneDrive, Sharepoint)
  • Zarządzanie usługami wspierającymi w Azure
  • Administracja instancją Jira & Confluence Cloud, w tym konfiguracja narzędzia i dodatków, zarządzanie użytkownikami, konfiguracja projektów zgodnie z wymaganiami użytkowników i procesami firmowymi, tworzenie dokumentacji rozwiązań
  • Monitoring i zarządzanie licencjami Microsoft 365 oraz pozostałych aplikacji wykorzystywanych w firmie
  • Monitorowanie wybranych systemów i aplikacji
  • Bieżące uzupełnianie bazy wiedzy, w tym dokumentacji wdrażanych zmian w systemach IT
  • Zapewnianie pomocy technicznej dla aplikacji biznesowych i systemów IT dla klientów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w ramach podobnych odpowiedzialności
  • Doświadczenie w pracy jako administrator Jira & Confluence
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft 365 (Intune, Exchange Onlone, One Drive, Sharepoint Online) od strony Administratora
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją JIRA & Confluence, konfiguracją dodatków i tworzeniem nietrywialnych projektów
  • Znajomość PowerShell
  • Wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne, dokładność, dbanie o szczegóły
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Mocne zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Duża samodzielność w pracy, wykonywanie powierzonych zadań bez konieczności ciągłego nadzoru
  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się priorytety
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pracę hybrydową lub zdalną (do negocjacji)
  • Pracuj Flex (rozpoczynamy pracę między 7:30-10:30, pracujemy 8h dziennie)
  • W przypadku UoP możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu emerytalnego (PPE)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego
  • staże i rekrutacje wewnętrzne
  • wewnętrzne programy rozwojowe

Etapy rekrutacji

1

spotkanie online z przełożonym i rekruterem

Grupa Pracuj jest liderem technologii w obszarze HR w Europie Środkowej i Wschodniej. Wspieramy przedsiębiorstwa m.in. w zakresie rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Ułatwiamy użytkownikom naszych serwisów znalezienie zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i potencjałowi. Tworzymy światowej klasy technologie, które kształtują przyszłość rynku HR. Grupa Pracuj działa od ponad 20 lat w Polsce, od 15 lat w Ukrainie, a od czerwca 2022 roku także w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), zatrudniając łącznie około 1100 osób. W skład Grupy Pracuj wchodzą m.in. największy polski serwis rekrutacyjny Pracuj.pl, ukraiński serwis rekrutacyjny Robota.ua oraz systemy do zarządzania rekrutacjami: polski eRecruiter i niemiecki softgarden, działające w modelu SaaS (software as a service).

Administrator Aplikacji i Systemów IT/ Administratorka Aplikacji i Systemów IT, Prosta 68, Wola, Warszawa