Administrator Aplikacji i Systemów IT/ Administratorka Aplikacji i Systemów IT

Grupa Pracuj

umowa o pracę
9 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 70011 900 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Prosta 68

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Sharepoint Online

  • Microsoft 365

  • Azure AD

  • Intune

  • One Drive

  • PowerShell

  • JIRA

  • Confluence

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja Microsoft 365

  • Zarządzanie usługami Microsoft 365 Admin Center (m.in. InTune, Exchange Onlone, OneDrive, Sharepoint)

  • Zarządzanie usługami wspierającymi w Azure

  • Administracja instancją Jira & Confluence Cloud, w tym konfiguracja narzędzia i dodatków, zarządzanie użytkownikami, konfiguracja projektów zgodnie z wymaganiami użytkowników i procesami firmowymi, tworzenie dokumentacji rozwiązań

  • Monitoring i zarządzanie licencjami Microsoft 365 oraz pozostałych aplikacji wykorzystywanych w firmie

  • Monitorowanie wybranych systemów i aplikacji

  • Bieżące uzupełnianie bazy wiedzy, w tym dokumentacji wdrażanych zmian w systemach IT

  • Zapewnianie pomocy technicznej dla aplikacji biznesowych i systemów IT dla klientów wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w ramach podobnych odpowiedzialności

  • Doświadczenie w pracy jako administrator Jira & Confluence

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft 365 (Intune, Exchange Onlone, One Drive, Sharepoint Online) od strony Administratora

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją JIRA & Confluence, konfiguracją dodatków i tworzeniem nietrywialnych projektów

  • Znajomość PowerShell

  • Wysokie umiejętności analityczne, organizacyjne, dokładność, dbanie o szczegóły

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem

  • Mocne zdolności analityczne i komunikacyjne

  • Duża samodzielność w pracy, wykonywanie powierzonych zadań bez konieczności ciągłego nadzoru

  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się priorytety

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Pracę hybrydową lub zdalną (do negocjacji)

  • Pracuj Flex (rozpoczynamy pracę między 7:30-10:30, pracujemy 8h dziennie)

  • W przypadku UoP możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu emerytalnego (PPE)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

  • staże i rekrutacje wewnętrzne

  • wewnętrzne programy rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

spotkanie online z przełożonym i rekruterem

Grupa Pracuj jest liderem technologii w obszarze HR w Europie Środkowej i Wschodniej. Wspieramy przedsiębiorstwa m.in. w zakresie rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Ułatwiamy użytkownikom naszych serwisów znalezienie zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i potencjałowi. Tworzymy światowej klasy technologie, które kształtują przyszłość rynku HR. Grupa Pracuj działa od ponad 20 lat w Polsce, od 15 lat w Ukrainie, a od czerwca 2022 roku także w regionie DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), zatrudniając łącznie około 1100 osób. W skład Grupy Pracuj wchodzą m.in. największy polski serwis rekrutacyjny Pracuj.pl, ukraiński serwis rekrutacyjny Robota.ua oraz systemy do zarządzania rekrutacjami: polski eRecruiter i niemiecki softgarden, działające w modelu SaaS (software as a service).

Przewiń do profilu firmy