Oferta pracy

Administrator Aplikacji IT (Sprzedaż)

Simplicity RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Naszym klientem jest globalna organizacja działająca w branży logistycznej, dla której poszukujemy kandydata na stanowisko:

Poszukiwana osoba, będzie odpowiedzialna za opiekę nad aplikacjami wspierającymi Dział Handlowy, takimi jak CRM.

Zadania:

  • Współpraca z osobami po stronie biznesu poprzez zbieranie, analizowanie i dokumentowanie potrzeb i wymagań biznesowych – pełnienie roli IT Business Partnera
  • Implementacja zebranych wymagań
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności przy współpracy z zespołem IT (lokalnym i globalnym) i dostawcami rozwiązań IT
  • Wsparcie II poziomu dla administrowanych aplikacji
  • Udział w międzynarodowych projektach

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1-warunek konieczny
  • Doświadczenie zawodowe w pracy z systemami klasy CRM lub innymi aplikacjami biznesowymi (logistyka, HR, finanse itp.)
  • Znajomość środowiska Linux i baz danych SQL
  • Kreatywność  i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność zbierania i dokumentowania wymagań biznesowych
  • Otwartość na nowe wyzwania

Klient oferuje:

  • Pracę zdalną
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, wczasy pod gruszą, prezenty świąteczne, różnorodne promocje i zniżki na produkty firmy, atrakcyjny system premiowy
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę w stabilnym, zgranym i zaangażowanym zespole w Polsce i za granicą
  • Duży zakres samodzielności i możliwość posiadania realnego wpływu na decyzję biznesowe/technologiczne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i umiejętności w złożonych projektach i środowisku technologicznym w firmie o długoletniej i silnej pozycji rynkowej
W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy