Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji Java/.NET

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 30.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Gdańsku na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr referencyjny: DRA/Admin JavaNET
    Obowiązki:
    • Utrzymanie aplikacji produkcyjnych Java/.NET w tym obsługa zgłoszeń dotyczących działania aplikacji
    • Monitorowanie wskaźników, wydajności i logów aplikacji produkcyjnej, rejestrowania zgłoszeń o znalezionych błędach proponowanie i wdrażanie usprawnień
    • Utrzymanie środowisk aplikacji oraz narzędzi (GIT, Jira, TeamCity) oraz procesów developerskich (głównie buildy i wdrożenia aplikacji)
    • Automatyzacja procesów wdrażania i obsługi oraz rozwój narzędzi do monitorowania dostępności i błędów dla aplikacji
    • Optymalizacja zabezpieczeń w aplikacjach internetowych
    • Monitoring oraz optymalizacja wydajności baz danych
    Oczekiwania:
    • Znajomość aplikacji webowych działających w architekturze SOA
    • Bardzo dobra znajomość środowisk Linux/Windows
    • Doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacji Java EE (Tomcat, JBoss) i IIS
    • Znajomość administracji i konfiguracji serwerów Apache, IIS
    • Podstawowa znajomość języków Java, SQL (umiejętność czytania kodu, umiejętność tworzenia i pisania zapytań)
    • Umiejętność do pracy w zespole, komunikatywność, nastawienie na działanie zespołowe
    • Znajomość języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji, tworzenie instrukcji, współpraca pomiędzy członkami międzynarodowego zespołu)
    Dodatkowe atuty:
    • Znajomość narzędzi: GIT, Nexus, Jenkins, JMeter, DynaTrace
    • Znajomość LifeRay, Nginx, Varnish, MS Profiler
    • Umiejętność pisania skryptów
    • Znajomość aspektów komunikacji sieciowej
    • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem: TLS, certyfikaty, klucze, itp.
    Oferujemy:
    • Pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
    • Kontakt z nowymi technologiami i rozwiązaniami korporacyjnymi
    • Uczestnictwo w zaawansowanych technologicznie projektach
    • Pakiet socjalny wraz z opieką medyczną, kartą sportową/ biletami do kina i zniżkami
    • Atrakcyjną lokalizację: nieopodal stacji Gdańsk Główny
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.