Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Aplikacji Jira/Confluence

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Gdańsku na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr referencyjny: pracuj/DRA/Jira
    Obowiązki:
    • Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja aplikacjami oraz narzędziami do zarządzania projektami informatycznymi firmy Atlassian oraz jego partnerów (Jira, Confluence, Bitbucket, FishEye/Crucible)
    • Współpraca z użytkownikami w zakresie automatyzacji procesu zarządzania projektami informatycznymi,
    • Tworzenie, testowanie i rozwijanie pluginów tworzonych na potrzeby instytucji,
    • Testowanie oraz wdrażanie poprawek aplikacyjnych oraz aktualizacji,
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu posługiwania się aplikacjami
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyczne, matematyczne, ekonomiczne,
    • Dobra znajomość platformy firmy Atlassian wraz z najpopularniejszymi rozszerzeniami,
    • Doświadczenie w administrowaniu JIRA na poziomie aplikacji, konfiguracji i integracji z serwerami zewnętrznymi i innymi aplikacjami,
    • Znajomość XML, SQL (umiejętność czytania kodu, umiejętność tworzenia i pisania zapytań),
    • Praktyczna znajomość działania i zasad programowania obiektowego z wykorzystaniem Java,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego potrzebna do czytania i rozumienia dokumentacji oraz współpracy z członkami międzynarodowego zespołu,
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    Dodatkowe atuty:
    • Znajomość SDK Atlassian i REST API
    • Znajomość narzędzi w procesach developerskich - GIT SVN, TeamCity, Nexus, Jenkins, Test Complete
    • Znajomość metodyk zarządzania rozwojem oprogramowania: Scrum, Kanban, Agile oraz Waterfall
    Oferta:
    • Zatrudnienie w instytucji bankowej wykorzystującej najnowsze technologie
    • Interesującą i odpowiedzialną pracę w zespole zarządzania projektami informatycznymi
    • Zatrudnienie w Centrali Banku na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
    • Atrakcyjną lokalizację nieopodal stacji Gdańsk Główny
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.