innogy Polska IT Support Sp. z o.o.

innogy Polska IT Support Sp. z o.o.O firmie

  • Towarowa 7a, oo-839 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    15 Luty 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

#TOJASNE
że mamy dla Ciebie

  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej
  • opiekę
    medyczną
  • kafeterię benefitów
  • przejrzysty system rozliczania czasu pracy
  • ubezpieczenie
    na życie
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń
  • konkursy pracownicze
  • sekcje
    sportowe
  • pokój
    relaksu
  • świeże owoce w biurze, kawę/herbatę

Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie. Jesteśmy obecni w Wielkiej Brytanii, Holandii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech oraz oczywiście w Polsce.  Jeśli jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole? Nie mogłeś trafić lepiej! Poznaj nas!

to globalna
liczba naszych pracowników
to liczba pracowników
innogy w Polsce
to liczba
oddziałów
w Polsce
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MM/IB/1019

Aby rozpocząć prace u nas potrzebujesz:

  • doświadczenia w administrowaniu JIRA (JIRA Core, JIRA Software) na poziomie aplikacji, konfiguracji i integracji z serwerami zewnętrznymi i innymi aplikacjami
  • znajomości najpopularniejszych rozszerzenia - ScriptRunner, Xporter, Email This Issue
  • umiejętności programowania na poziomie niezbędnym do tworzenia skryptów w ScriptRunnerze
  • podstawowych umiejętności w zakresie modelowania procesów biznesowych i systemu Linux
  • doświadczenia we współpracy z różnymi jednostkami biznesowymi
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

W trakcie pracy u nas będziesz mieć możliwość:

  • doskonalenia umiejętności tworzenia zapytań SQL
  • lepszego poznania języków HTML, JavaScript
  • poznania w praktyce metodyk zarządzania projektami

Zadania, jakie mamy dla Ciebie to:

  • administracja aplikacją i codzienne wsparcie użytkowników z obszaru biznesowego oraz IT
  • ocena, zbieranie i analiza wymagań biznesowych pod kątem realizacji zadań w JIRA
  • wdrażanie i rozwijanie dedykowanych rozwiązań opartych na platformie JIRA, służących do:
    • obsługi procesów biznesowych
    • wspierania projektów informatycznych
    • organizacji pracy zespołów
    • tworzenie modeli uprawnień
  • testowanie i wdrażanie poprawek aplikacyjnych oraz aktualizacji oprogramowania
  • zarządzanie systemem i środowiskiem JIRA
bottom

Administrator Aplikacji JIRANumer ref.: MM/IB/1019

Ogłoszenie archiwalne