Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator aplikacji

Mediq Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejO firmie

Mediq Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Józefa Piłsudskiego 20

Legionowo

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • MSSQL

  • MySQL

  • PostrgeSQL

  • Oracle

  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym działaniem aplikacji

  • Nadzór i monitorowanie podległych baz danych

  • Utrzymanie podległych systemów oraz rozwiązywanie incydentów i problemów związanych z ich funkcjonowaniem

  • Monitorowanie wydajności i optymalizacja pracy serwerów baz danych

  • Wykonywanie raportów i analiz na potrzeby innych działów

  • Instalowanie aktualizacji dla podległych aplikacji

  • Okresowe szkolenia pracowników z zakresu obsługi podległych aplikacji

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i wdrożeniowej

  • Udział w projektach R&D

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość SQL

  • Znajomość relacyjnych baz danych

  • Efektywna prezentacja danych

  • Analityczne myślenie

  • Znajomość platformy i usług MSSQL, MySQL, PostrgeSQL oraz Oracle

  • Znajomość aplikacji medycznych

  • Podstawowa znajomość systemów Linux

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności

  • Pakiet medyczny

  • Bony świąteczne

  • Kartę MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • paczki świąteczne