Oferta pracy

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GrayLog/Elasticsearch

  • Grafana

  • Prometheus

  • Ansible

Mile widziane

  • Gitlab CI

  • Jenkins

  • ArgoCD

  • Kubernetes

  • OpenShift

  • Jira/Confluence

  • Git

  • Artifactory

  • PostgreSQL

  • MS SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w bieżących pracach nad rozwojem oraz utrzymaniem platform aplikacyjnych,

  • Rozwiązywanie problemów technicznych,

  • Automatyzacja zadań oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w administrowaniu systemami/aplikacjami;

  • Znajomość systemów Windows oraz Linux na poziomie administratora;

  • Podstawową wiedzę z zakresu zarządzania serwerami aplikacyjnymi IIS, Tomcat oraz konfiguracji JVM;

  • Znajomość zagadnień związanych z siecią oraz cybersecurity;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami GrayLog/Elasticsearch, Grafana, Prometheus;

  • Podstawową wiedzę z zakresu konteneryzacji aplikacji oraz automatyzacji procesów CI/CD;

  • Podstawową umiejętność modyfikacji i tworzenia playbook w Ansible;

  • Praktyczna znajomość Gitlab CI, Jenkins, ArgoCD

  • Wiedza w zakresie rozwiązań do autoryzacji i autentykacji użytkowników

  • Doświadczenie w tworzeniu monitoringu usług

  • Podstawowa wiedza w zakresie wykorzystania platform: Kubernetes lub OpenShift

  • Znajomość narzędzi Jira/Confluence, GIT, Artifactory

  • Podstawowa znajomość baz danych PostgreSQL, MS SQL

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduje się na zielonym warszawskim Powiślu

  • Zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości

  • Elastyczny czas pracy

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze

Nasz dział IT nie ogląda się wstecz. Ciągle poszukujemy przestrzeni do rozwoju i razem przecieramy technologiczne szlaki. Dzięki zwinnej i zgranej ekipie co chwilę wdrażamy nowe udogodnienia dla naszych klientów i pracowników. Tego czego się nauczymy, nie trzymamy w ukryciu - wymieniamy się wiedzą z biznesami Nationale-Nederlanden na całym świecie. Oprócz tego lubimy się, cenimy humor i dystans.

Przewiń do profilu firmy