Oferta pracy

Administrator Aplikacji (Monitoring)

TVN Grupa Discovery

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wiertnicza 166

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie oraz rozbudowa narzędzi do monitoringu serwisów oraz aplikacji;

  • bieżące monitorowanie poprawności działania oraz wydajności serwisów i aplikacji;

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w zakresie utrzymywanych serwisów oraz aplikacji;

  • zgłaszanie zaobserwowanych nieprawidłowości w funkcjonowaniu serwisów oraz aplikacji;

  • zarządzanie wnioskami, incydentami oraz ich rozstrzyganie;

  • przygotowywanie zestawień, raportów na temat działania serwisów oraz aplikacji;

  • kontakty z dostawcami w zakresie dotyczącym utrzymania aplikacji i/lub jej rozwoju.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane w obszarze IT;

  • doświadczenie w zakresie monitoringu systemów oraz wsparcia technicznego;

  • znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows Server;

  • znajomość systemów monitorujących oraz zagadnień sieciowych;

  • znajomość technologii webservices REST oraz SOAP;

  • znajomość podstaw języków skryptowych i dążenia do automatyzacji czynności administracyjnych;

  • znajomość narzędzi JIRA, ServiceNow, Confluence, Bitbucket;

  • podstawowa wiedza z obszaru projektowania, wdrażania i testowania aplikacji;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych;

  • zaangażowanie, umiejętność współpracy w zespole oraz samodzielne rozwiązywanie problemów.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi monitorujących NewRelic, MUX, Grafana, SolarWinds;

  • znajomość narzędzi Jenkins, Selenium, Kibana, Ansible, Terraform;

  • znajomość środowiska AWS.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery;

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w systemie hybrydowym, czyli 2-3 dni w tygodniu w biurze w Warszawie, reszta dni w systemie home office;

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit oraz możliwość wykupienia karty sportowej;

  • działania rozwojowe tj.: szkolenia dostępne na platformie online, 50% dofinansowania do nauki j. angielskiego;

  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach wolontaryjnych;

  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów;

  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został  wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta sportowa