Administrator Aplikacji Obsługujących Karty Bankowe I Bankomaty

PKO Bank Polski SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

  • Oracle

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • eksploatujesz i administrujesz bankowymi aplikacjami informatycznymi w szczególności z obszarów obsługi kart bankowych i bankomatów

  • monitorujesz, analizujesz i sprawujesz nadzór nad dostępnością i pojemnością eksploatowanych aplikacji

  • realizujesz usługi informatyczne dla jednostek biznesowych banku w zakresie eksploatowanych aplikacji

  • rozwiązujesz incydenty/problemy zgłaszane przez jednostki banku z zakresu działania administrowanych aplikacji

  • prowadzisz dokumentację oraz współpracujesz z dostawcami oprogramowania w zakresie obsługi błędów i problemów eksploatacyjnych

  • bierzesz udział w pracach zespołów projektowych wdrażających usługi IT

  • współpracujesz z administratorami zasobów informatycznych w zakresie eksploatowanych aplikacji

  • testujesz i wdrażasz poprawki serwisowe i nowe wersje aplikacji

Nasze wymagania

  • znasz systemy operacyjne Windows, Unix, Linux

  • obsługujesz narzędzia relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle)

  • posiadasz doświadczenie w administracji aplikacjami bankowymi, w rozwiązywaniu problemów i incydentów oraz we współpracy z odbiorcami wewnętrznymi oraz dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • znasz zagadnienia związane z urządzeniami samoobsługowymi

  • znasz język angielski w zakresie technicznym i komunikacyjnym

  • umiesz i lubisz pracować w zespole

  • jesteś osobą kreatywną i samodzielną

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje