Administrator Aplikacji

RTV EURO AGDO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Twoje zadania:

  • pełnienie nadzoru i opieki technicznej nad systemami informatycznymi,
  • obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem aplikacji,
  • przygotowywanie i wdrażanie zmian w aplikacji we współpracy z dostawcami wewnętrznymi/zewnętrznymi,
  • utrzymywanie i opieka nad rozwiązaniem do testów automatycznych,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem systemów e-commerce, rozwiązywanie bieżących problemów w ich funkcjonowaniu,
  • tworzenie scenariuszy testowych i przeprowadzanie testów,
  • udział w projektach dotyczących budowy i rozbudowy funkcjonalności systemów informatycznych,
  • tworzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • orientacja w technologiach stosowanych w Internecie – HTML/JavaScript/XML,
  • znajomość podstaw programowania JAVA,
  • znajomość języka SQL,
  • znajomość narzędzi informatycznych do monitoringu,
  • otwartość na ciągły rozwój i chęć poznawania nowych technologii,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia,
  • pracę w środowisku Ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej,
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, programu MultiSport oraz ubezpieczenia na życie,
  • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku,
  • super atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek,
  • bezpłatny parking.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy