Oferta pracy

Administrator Aplikacji / Specjalista ds. wsparcia IT

Billennium S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i administracja aplikacji w obszarach: CRM, ERP, Rozliczeń, Płatności, BI, ITSM

  • Współpraca z zespołem developerskim i wdrożeniowym w zakresie wykrytych błędów i rozwoju aplikacji

  • Rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych

  • Pomoc przy wdrożeniach nowych systemów i nowych wersji istniejących już systemów

  • Utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej systemów

  • Udział w wewnętrznych projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • Znajomość środowisk Linux i Windows Server na poziomie Administratora

  • Znajomość języka SQL umożliwiająca tworzenie komend

  • Znajomość wildfly/jboss

  • Gotowość do pracy zmianowej w trybie 24/7/365

  • Wykształcenie wyższe

  • 2-letnie doświadczenie w obszarze administracji aplikacjami

  • Znajomość procesów i terminologii ITIL

  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie umożliwiającym rozmowę o tematyce technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u