Logo Pracuj.pl

Administrator Aplikacji / Specjalista ds. wsparcia IT

Billennium S.A.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows Server

  • Linux

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i administracja aplikacji w obszarach: CRM, ERP, Rozliczeń, Płatności, BI, ITSM
  • Współpraca z zespołem developerskim i wdrożeniowym w zakresie wykrytych błędów i rozwoju aplikacji
  • Rozwiązywanie zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych
  • Pomoc przy wdrożeniach nowych systemów i nowych wersji istniejących już systemów
  • Utrzymanie i aktualizacja dokumentacji technicznej systemów
  • Udział w wewnętrznych projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • Znajomość środowisk Linux i Windows Server na poziomie Administratora
  • Znajomość języka SQL umożliwiająca tworzenie komend
  • Znajomość wildfly/jboss
  • Gotowość do pracy zmianowej w trybie 24/7/365
  • Wykształcenie wyższe
  • 2-letnie doświadczenie w obszarze administracji aplikacjami
  • Znajomość procesów i terminologii ITIL
  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie umożliwiającym rozmowę o tematyce technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u

Administrator Aplikacji / Specjalista ds. wsparcia IT, Olsztyn